Reklama
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:53)

  Jestem wielkim szczęściarzem! Lesław Żurek (34), którego oglądamy w serialu Przyjaciółki w roli Wojtka, uważa się za szczęściarza. Kilka lat temu przebojem wdarł się do świata filmu i świetnie czuje się w nim do dziś. Przez życie kroczy pewnym krokiem. Dlaczego? – Miałem dobre dzieciństwo i rodzinę z wartościami, więc mam szczęście – wyznał w jednym z wywiadów. – Zawsze, gdy czuję się niepewnie, wiem, że mam punkt odniesienia. Tę czereśnię niedaleko domu, kumpli z podwórka, s

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:48)

  Gwiazda, którą obecnie oglądamy w roli wymagającej teściowej w serialu „Przyjaciółki”, wciąż jest w imponującej formie fizycznej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

  Aktorka Magdalena Stużyńska (39) zaangażowała się w walkę z elektrośmieciami! – Każdy z nas musi pamiętać o prostych zasadach, które pomagają chronić środowisko naturalne – podkreśla aktorka. – Stare sprzęty elektroniczne i elektryczne są w każdym domu. Warto wiedzieć, że nie można wyrzucać ich do zwykłego kosza. Sprawdźmy gdzie jest najbliższy punkt odbioru elektrośmieci – przekonuje. – Tak zapobiegniemy przedostawaniu się do środowiska niebezpiecznych substancji zawartych w

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 4 lipca 2013 (10:55)

  Aktorka, którą oglądamy w serialu „Przyjaciółki”, użyczyła głosu superbohaterce gry wideo: „Beyond: Dwie dusze”. Subtelna pani Małgosia, osoba o łagodnym usposobieniu, a na dodatek w 6. miesiącu ciąży, musiała nieźle pokrzykiwać, w studiu, a nawet przekląć – dla dobra roli.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 czerwca 2013 (08:23)

  Aktorka (39) ma w domu trzech mężczyzn: męża i dwóch synów. Dzięki nim nabrała więcej wyrozumiałości dla tego gatunku... Ten niepokojący stan pogłębia się w Kabarecie Moralnego Niepokoju, gdzie czuje się jak facet. „Zauważyłam, że przebywając z czterema mężczyznami z Kabaretu Moralnego Niepokoju przez wiele godzin, tylko czekam, aż zaczną mi rosnąć wąsy oraz włosy na klatce piersiowej”

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 czerwca 2013 (09:41)

  Zuza (Anita Sokołowska) przyzna się przyjaciółkom, że tak naprawdę bardzo kocha Wojtka (Lesław Żurek). Zauroczenie Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) miało tylko erotyczny wymiar. Markiewicz nie potrafi jednak mówić o emocjach, a do romantyzmu jej daleko. Jak zatem wyznać miłość Wojtkowi? Patrycja podsunie Zuzie pewien pomysł – napisanie listu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 czerwca 2013 (09:41)

  Po wyjątkowych zaręczynach Patrycja i Michał staną wreszcie na ślubnym kobiercu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (14:43)

  W finałowym odcinku serialu same zaskakujące sytuacje! Niewiele się wyjaśni, pozostaje czekać na nowy sezon. Kolejna, trzecia seria, pojawi się na antenie Polsatu wiosną w przyszłym roku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 3 czerwca 2013 (12:00)

  Pięknie wygląda, promienieje i ani myśli rezygnować z pracy, chyba że byłoby to konieczne. Anita Sokołowska (37) ze swoim partnerem życiowym, Bartoszem Frąckowiakiem (32), z radością oczekują pierwszego dziecka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 29 maja 2013 (10:17)

  Aktorka (37) przyznała, że przez rok była prześladowana przez psychofana. Mężczyzna, adorował ją na stronie internetowej, wysyłał bieliznę erotyczną, z czasem stał się agresywny. Sprawa skończyła się, kiedy aktorka przerwała milczenie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0