Reklama
  • Środa, 1 lipca 2015 (09:30)

    Będą kolejne sezony "Przyjaciółek" i "Blondynki"

Reklama

Kiedy zapowiadaliśmy odcinek „Przyjaciółek” kończący wiosenny sezon, mogliśmy donieść fanom serialu tylko to, że decyzja dotycząca jego dalszych losów jeszcze nie została podjęta.

Jednak najważniejsze wątki pozostawały otwarte, co dawało nadzieję na ich kontynuację w szóstej serii. Teraz już wiadomo, że latem przyjaciółki spotkają się na planie, my zaś jesienią poznamy odpowiedzi na wiele pytań.

Czy Patrycji (Joanna Liszowska) uda się utrzymać ciążę? Co dalej z Ingą (Małgorzata Socha) i Szymonem (Filip Bobek) oraz Anką (Magdalena Stużyńska) i Pawłem (Bartek Kasprzykowski)? Czy dojdzie do ślubu Zuzy (Anita Sokołowska) i Jerzego (Mariusz Bonaszewski)?

Mamy też dobre wiadomości dla wielbicieli pięknej pani weterynarz, tytułowej bohaterki „Blondynki”.

Sylwia Kubus już leczy na Podlasiu duże i małe zwierzaki! A przy okazji usiłuje rozwiązywać problemy sąsiadów i własne sercowe dylematy. Powstają zdjęcia do czwartej serii, której premiera jest planowana w Jedynce na jesień. Główną rolę, tak jak w trzecim sezonie, gra Joanna Moro.

IP

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Czy przystojny prawnik namiesza w życiu tytułowych „Przyjaciółek”? Grający go Paweł Deląg mówi, że jego postać ma jasne i ciemne strony... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.