Reklama
  • Wtorek, 14 lipca 2015 (14:00)

    Przyjaciółki 6. Ekipa jest już na planie

Pod koniec czerwca ruszają zdjęcia do szóstej odsłony „Przyjaciółek”. Premierowe odcinki przebojowego serialu zobaczymy jesienią w Polsacie.

Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha i Joanna Liszowska – oto główne bohaterki serialu „Przyjaciółki”. Pod koniec czerwca aktorki zaczynają pracę na planie kolejnego sezonu. Co tym razem czeka Zuzę, Ankę, Ingę i Patrycję?

Są tylko pytania…

Szczegóły dotyczące scenariusza szóstego sezonu poznamy niebawem. Na razie jednak pozostaje nam jedynie zabawa z pytaniami, które nasuwają się po obejrzeniu finału ostatniej serii.

Reklama

Czy Anka pogodzi się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) i jeszcze raz zawalczy o swoje małżeństwo? Czy Inga wybaczy Szymonowi (Filip Bobek) i znów będą parą? Jak potoczą się losy Patrycji i Michała (Marcin Rogacewicz)? Czy zostaną wreszcie rodzicami?

I nie zapominajmy o piątej „Przyjaciółce” – Dorocie, którą gra Agnieszka Sienkiewicz. Czy ułoży sobie wreszcie życie u boku Łukasza (Mikołaj Krawczyk)?

Udany urlop w pracy

– Część wakacji spędzę na planie z moimi „Przyjaciółkami” – mówi z uśmiechem Magdalena Stużyńska-Brauer. Aktorka nie ukrywa, że bardzo się z tego powodu cieszy. Przez trzy lata pracy w serialu z koleżankami z planu połączyła ją prawdziwa przyjaźń.

Wspólnych tematów im nie brakuje. Rozmawiają o swoich dzieciach, rodzinach, o tym, co ciekawego widziały w kinie czy teatrze. Nawet po 12 godzinach spędzonych na planie potrafią jeszcze zadzwonić do siebie, żeby na bieżąco obgadać to, co wydarzyło się w ciągu dnia.

Zdjęcia do szóstej serii potrwają prawie całe wakacje. Emisja nowych odcinków zaplanowana jest na wrzesień w Polsacie.

Marzena Juraczko

Zobacz również

  • Co czeka urocze bohaterki w pierwszym odcinku ósmego sezonu? Jedno jest pewne – nudno nie będzie! Na początek sukcesy zawodowe. Zuza (Anita Sokołowska) awansuje i czeka na gratulacje od... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.