Reklama
  • Wtorek, 22 września 2015 (13:00)

    Przyjaciółki. Andrzej robi wyrzuty Indze

Anka zarzuca eksmężowi, że naraża ją i dzieci na niebezpieczeństwo. Po kłótni wygania go z domu.

Reklama

Paweł dowiaduje się o włamaniu. Jedzie do domu i orientuje się, że pieniędzy już nie ma. Anka jest wściekła, że były mąż naraża ją na niebezpieczeństwo. Tymczasem Julka i Sonia planują zeswatać swoich rodziców.

Córka daje Ance bilety do Opery Narodowej. Na miejscu kobieta spotyka Leszka. Niestety, randka kończy się katastrofą, gdy mężczyzna zasypia podczas spektaklu i zaczyna chrapać. Po przedstawieniu Leszek czuje się głupio. Przeprasza ją i w akcie desperacji całuje.

Stary znajomy

W sklepie Zuza wpada na... Wojtka! Mężczyzna proponuje spotkanie. Po rozmowie z matką kobieta przyjmuje zaproszenie. W restauracji dochodzi do niezręcznej sytuacji. Podchodzi do nich kobieta z dzieckiem i zostawia je na chwilę pod ich opieką. Zuza i Wojtek myślą o tym samym – to równie dobrze mogłoby być ich dziecko.

Niechciana pomoc

Nadchodzi upragniony dzień, kiedy Patrycja i Michał mogą zabrać synka do domu. W ich domu szybko zjawia się Elżbieta. Matka Michała oznajmia, że wprowadza się do nich, by opiekować się małym Mikołajem. Patrycja ma obiekcje, ale Michał jest szczęśliwy.

Nieudany dzień

Inga umawia się z Dorotą w kawiarni. W lokalu kobieta zauważa Szymona na randce. Inga podchodzi do stolika pod pretekstem przywitania się i niby mimochodem opowiada dziewczynie o jego zdradzie tuż przed ślubem. Koleżanka Szymona jest oburzona.

Policzkuje go i wychodzi. Inga tryumfuje. Wieczorem Hania oznajmia matce, że chciałaby zostać sama w domu i obejrzeć film. Inga zgadza się i umawia się na randkę z Robertem. Kiedy przybywa na miejsce, dostaje SMS-a od mężczyzny z informacją, że nie zdąży przyjechać. Zła wraca do domu. Na miejscu zastaje Andrzeja i płaczącą Hanię.

Córka spadła z szafki i stłukła sobie rękę. Andrzej zarzuca Indze, że jest nieodpowiedzialną matką i uprzedza, że będzie walczył o opiekę naprzemienną.

Świat Seriali
Więcej na temat:Andrzej | Hania | Przyjaciółki | wojtek | stary | Julia | Sonia

Zobacz również

  • Odc. 3. Jasiek ponownie staje na wysokości zadania i udowadnia, że jest mężczyzną, na którego Zuza zawsze może liczyć. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.