Reklama
  • Poniedziałek, 2 listopada 2015 (13:05)

    Przyjaciółki. Anka martwi się o córkę

Odc. 8. Zuza w końcu dostaje pracę. Jej życie wraca na dawne tory. Czy mocno odczuje brak Jerzego u swego boku?

Reklama

Anka i Paweł jadą w środku nocy do szpitala. Na miejscu jest już Leszek. Okazuje się, że Hajdiemu i Julce nic się nie stało, ale Sonia jest w stanie krytycznym. Córka zapewnia Ankę, że ona i Sonia były pod wpływem alkoholu, ale Hajdi – kierowca – był trzeźwy.

Jednak kilka dni później Julka, męczona wyrzutami sumienia, przyznaje się, że to ona prowadziła. Anka jest przerażona. Boi się, że córka trafi do więzienia za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu.

Koniec niepokoju

Inga denerwuje się, że może być w ciąży z Robertem. Na szczęście, jej obawy okazują się bezpodstawne – podczas wizyty w siłowni kobieta dostaje okresu. Szczęśliwa w niezbyt elegancki sposób przekazuje informację Robertowi.

Mężczyzna obraża się. Inga uświadamia sobie, że przesadziła i postanawia odszukać przyjaciela. Odwiedza jego siostrę Wiolę. Okazuje się, że właśnie trwa rodzinna impreza i Robert jest na miejscu. Zakłopotana Wiola wpuszcza Ingę do środka. Przedstawia ją wszystkim członkom rodziny oraz... tajemniczej Agnieszce.

Cel: zażegnać kryzys

Patrycja i Michał coraz częściej się kłócą. Zaniepokojony Zalewski zauważa, że w jego małżeństwie źle się dzieje i postanawia działać póki nie będzie za późno. Proponuje żonie wypad za miasto. Początkowo Patrycja ma obawy – uważa, że synek jest za mały – ale w końcu daje się przekonać. Rodzina spędza cudowny czas, a Zalewscy zażegnują małżeński kryzys.

Zaskakująca decyzja

Zuza rezygnuje z oferty Łukasza, ale wkrótce dostaje pracę na stanowisku dyrektora w konkurencyjnym banku. Po powrocie do domu zastaje Jerzego z walizką. Narzeczony oznajmia jej, że zdecydował się przenieść do hotelu. Niebawem Zuza natyka się na Dorotę, która po rozmowie z Ingą, każe jej się odczepić od Łukasza. Wściekła Markiewicz jedzie do Ingi. Nazywa ją obłudną przyjaciółką i obwinia o wyprowadzkę Jerzego.

Świat Seriali
Więcej na temat:Sonia | koniec | zaleski | Julia | Przyjaciółki | robert | Cel

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.