Reklama
  • Piątek, 8 maja 2015 (14:05)

    Przyjaciółki. Anka zrywa z Maćkiem?

Reklama

Patrycja jest załamana informacją o chorobie. Nie potrafi cieszyć się informacją o ciąży. Michał nie ukrywa swojego przerażenia. Nie wie, jak pogodzić adopcję Bianki z opieką nad ukochaną, którą czeka dramatyczna walka z chorobą. Kochan zdobywa się na odwagę i spotyka się z przyjaciółkami.

Ze łzami w oczach wyznaje im, że czekają ją wyjątkowo trudne chwile i nie wie, co ma zrobić. Dziewczyny starają się pocieszyć Patrycję i zapewniają, że zawsze może na nie liczyć. Kiedy jednak zaczynają poważnie zastanawiać się nad zaistniałą sytuacją, delikatnie sugerują Kochan, by rozważyła usunięcie ciąży. Nawet Michał ma wątpliwości, co do tak moralnie trudnej decyzji.

Zgubna zazdrość

Tymczasem Anka coraz bardziej dostrzega, że Maćkiem interesują się młodsze kobiety. Panie nie przebierają w środkach, czym doprowadzają Strzelecką do szewskiej pasji. Kobieta zaczyna popadać w paranoję. W końcu sytuacja ją przerasta i w chwili gniewu decyduje się na zerwanie z Maćkiem.

Chłopak jest kompletnie zaskoczony, ale zgadza się na jej warunki. Strzelecka osobiste dramaty zamierza topić w alkoholu. Na szczęście, we właściwym momencie wkraczają do akcji przyjaciółki i ratują ją przed kompromitacją. Kiedy mija kilka dni od rozstania, Anka uświadamia sobie, jak bardzo brakuje jej ukochanego, z którym coraz rzadziej się widuje...

Czy spróbuje go odzyskać? Niespodziewana pomoc Z kolei Markiewicz wreszcie jest szczęśliwa i zakochana. Jerzy spełnia jej każde życzenie. Niestety, Zuza zaczyna pouczać Kate. Między paniami dochodzi do ostrej sprzeczki. W konsekwencji córka biznesmena decyduje się na poważną rozmowę ze starszą siostrą.

Inga odkrywa, że bezczelne zachowanie Kate to sposób na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami. Domyśla się, że jej dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Kiedy nastolatka popada w kolejne tarapaty, tym razem z pomocą przychodzi jej... Zuza.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przyjaciółki

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.