Reklama
  • Poniedziałek, 25 maja 2015 (09:30)

    Przyjaciółki. Bez chwili spokoju

Patrycja długo zatajała swoje kłopoty. Po omdleniu wszystko wyjdzie na jaw.

Każda z bohaterek ma swoje kłopoty, ale wszystkie zejdą na dalszy plan, kiedy w czasie spotkania przyjaciółek Patrycja Kochan (Joanna Liszowska) straci przytomność. Szybko trafi do szpitala. Diagnoza nie będzie optymistyczna. Choroba się rozwija i nie wiadomo, czy kobiecie uda się urodzić dziecko, dla którego podjęła wielkie ryzyko.

Tymczasem zbliża się ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Szymona (Filip Bobek). Przeszkody wciąż się mnożą na ich drodze. A to zadatek na wynajęcie sali weselnej nie wpłynie terminowo, a to po zmierzeniu obrączki Gruszewska nie będzie mogła jej zdjąć z palca. Na domiar złego zobaczy ukochanego z inną kobietą.

Reklama

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) spróbuje zaś przekonać Zuzę (Anita Sokołowska) do wyjazdu do Kanady. Zostawi jej kopertę z pierścionkiem zaręczynowym, ale i biletem lotniczym. To będzie ultimatum. Nagromadzenie dramatów w finale serii ma chyba zaostrzyć apetyt fanów na następną, ale jeśli wierzyć pogłoskom, to kierownictwo Polsatu wciąż nie podjęło decyzji w sprawie kontynuacji serialu.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Czy przystojny prawnik namiesza w życiu tytułowych „Przyjaciółek”? Grający go Paweł Deląg mówi, że jego postać ma jasne i ciemne strony... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.