Reklama
  • Piątek, 20 marca 2015 (12:00)

    Przyjaciółki. Co się wydarzy w 3-4 odcinku (5. sezon)

Reklama

Inga wciąż nie potrafi ułożyć sobie życia po niespodziewanym powrocie ojca. Każde spotkanie z nim doprowadza ją do łez. Bierze się jednak w garść, ponieważ zależy jej, by Dorota dała spokój Andrzejowi.

Aby się tak stało, musi znaleźć jej nowy obiekt westchnień oraz doskonałego kandydata na ojca dla dziecka. Gruszewska idzie z byłą rywalką na przyjęcie zorganizowane przez Zuzę. Tam realizuje swój plan.

Kim jest kochanek Zuzy?

Następnego dnia Zuza, Anka i Patrycja świętują urodziny Ingi. Wybierają się do SPA. Wieczorem po zabiegach wszystkie razem spotykają się na przyjęciu urodzinowym.

W pewnym momencie Zuza odkrywa, że Jerzy, mężczyzna, który ostatnio zawrócił jej w głowie, to ojciec Ingi!

Kolejny zawód

Związek Zuzy i Jerzego kwitnie, mimo iż Inga nadal nic o tym nie wie. Pod koniec tygodnia Ginter porywa Markiewicz z pracy i spędzają ze sobą bardzo udany wieczór.

Niestety, Jerzy zapomina o spotkaniu z córką. Gdy przybywa na miejsce, w którym się z nią umówił, jest już za późno...

Konflikt z matką Maćka

Anka nie jest już w stanie przymykać oko na pijackie wybryki Natalii. Najgorsze jest jednak to, że Paweł na nie nie reaguje. Pod nieobecność Strzeleckiego Natalia upija się i zaczyna straszyć Ankę. Kobieta traci nerwy i stawia młodszą rywalkę do pionu.

Każe jej natychmiast się wyprowadzić. Chociaż partnerka adwokata spełnia jej żądanie, postanawia się zemścić. Wychodząc wyładowuje swoją złość na karoserii nowego samochodu Pawła.

Na domiar złego w związku Anki z Maćkiem coraz więcej ma do powiedzenia matka chłopaka. Kobiecie nie przeszkadza, że kochanka jej syna jest starsza od niego oraz, że ma trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

Strzelecka jednak zauważa, że przydzielono jej rolę bycia drugą matką dla Maćka. Na szczęście Maciek ma już dość nadopiekuńczej matki.

Świat Seriali
Więcej na temat:jerzy | Przyjaciółki | natalia | sezon | konflikt | kim | spa | Rota

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.