Reklama
  • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

    Przyjaciółki. Co się wydarzy w 5. sezonie?

Patrycja traci salon, Zuza się zakochuje, a Anka stoczy batalię o dom – to tylko część atrakcji 5. sezonu.

Reklama

Najwięcej jednak zamieszania w pierwszych odcinkach nowej serii wprowadzi Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), nowa partnerka Pawła. Swoją nową miłość Strzelecki przedstawi najpierw dzieciom, które jednak wcale nie będą nią zachwycone.

Anka (Magda Stużyńska) natomiast z wrażenia aż zaniemówi. Zauważy na przykład, że choć mąż zalega z alimentami, to kupił nowy samochód. Czarę goryczy przeleje informacja, że Natalii bardzo spodoba się dom. Do tego stopnia, że poprosi kochanka, by użył swoich wpływów, żeby wyrzucić rywalkę na bruk. Anka się nie podda. Poprosi Maćka (Krzysztof Wach) o wsparcie.

Fałszywa ciąża?

Z kolei Inga odkryje, że Dorota i Andrzej do siebie wrócili. Poprosi Rozwenc o wyjaśnienia. Odpowiedź ją zaskoczy, ponieważ okaże się, że Dorota chce mieć dziecko, a Andrzej to najlepszy kandydat spośród mężczyzn, którzy znajdują się w zasięgu jej wzroku. Kilka dni później wyjdzie na jaw, że już jest w ciąży!

Indze jednak trudno będzie w to uwierzyć. Podobnego zdania będzie Szymon (Filip Bobek), którego jednak bardziej martwią jego relacje z Hanią. Patrycja straci zakład fryzjerski. Zaszyje się w domu, by podczas sprzątania i gotowania zastanowić się nad swoją przyszłością. Zupełnie inne problemy zaprzątają Zuzę. Na jej drodze stanie kolejny interesujący mężczyzna. Zakocha się w bogatym biznesmenie, który przyjechał do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Pani dyrektor przełamie się w końcu i zaprosi Jerzego Gintera (Mariusz Bonaszewski) na romantyczną randkę. I tu – zaskoczenie. Markiewicz dostanie kosza. Co dalej?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Odc. 3. Jasiek ponownie staje na wysokości zadania i udowadnia, że jest mężczyzną, na którego Zuza zawsze może liczyć. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.