Reklama
  • Środa, 16 września 2015 (13:00)

    Przyjaciółki. Czas na nowe podboje

Na wieść o kłopotach Patrycji Zuza wraca do Polski. Pragnie być przy przyjaciółce. W towarzystwie Roberta Inga odreagowuje rozstanie z Szymonem. Czy z tej mąki będzie chleb?

Reklama

Lekarz informuje Patrycję i Michała, że mając na względzie dobro kobiety, muszą przyśpieszyć poród. Uspokaja ich, że nie ma zagrożenia dla życia dziecka. Zuza dowiaduje się, że Patrycja za chwilę będzie rodzić. Przyjeżdża do Polski, by być z nią w trudnych chwilach. Przyjaciółka prosi Zuzę, by zaopiekowała się jej dzieckiem, jeśli ona nie przeżyje.

Na szczęście, Mikołaj – synek Kochan rodzi się zdrowy. Niestety, podczas cesarki występują komplikacje. Noworodek trafia do inkubatora, a matka musi leżeć w łóżku. Patrycja desperacko pragnie zobaczyć Mikołaja. Z pomocą ponownie przychodzi jej Zuza. Kobieta nagrywa telefonem noworodka i pokazuje filmik wzruszonej przyjaciółce.

Dług wdzięczności

Anka pomaga zorganizować przyjęcie z okazji urodzin Poli. Ojciec jubilatki nie kryje swojego zainteresowania kobietą. Zwłaszcza, kiedy udaje się jej zapanować nad opryskliwą Polą i przejąć kontrolę nad sytuacją.

Dzień po imprezie wdzięczny Leszek staje w drzwiach Anki z bukietem kwiatów. Oboje szybko zaprzyjaźniają się i zaczynają spędzać ze sobą dużo czasu. Mężczyzna zawsze znajduje się w odpowiednim momencie, by jej pomóc.

Niespodziewanie u Anki pojawia się Paweł. Zachowuje się podejrzanie i ukradkiem chowa w skrytce paczkę wypchaną banknotami euro. Wkrótce Anka wraca do domu po pracy i zastaje zdemolowane mieszkanie.

Klubowy przystojniak

Po zerwaniu z Łukaszem Dorota wyciąga Ingę do klubu. Tam poznają dwóch przystojnych mężczyzn – Roberta i Gracjana. Po zabawie Robert odprowadza Ingę do domu, a kobieta zaprasza go na noc. Wkrótce nowy kolega proponuje jej randkę. Ta jednak okazuje się niewypałem, gdy Robert zamiast poświęcać uwagę Indze, skupia ją na telefonie.

Poważne decyzje

Zuza przyznaje, że życie z Jerzym w Kanadzie nie jest bajką. Frustruje ją brak aktywności zawodowej. W Polsce, widząc małego Mikołaja, znajduje cel w swoim życiu – chce mieć dziecko! Niestety, Jerzy nie podziela jej entuzjazmu. Zuza decyduje się na powrót do Polski.

Świat Seriali
Więcej na temat:robert | Przyjaciółki | Noe | jerzy | przyjaciółka | lekarz | Rota

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.