Reklama
  • Piątek, 23 października 2015 (13:00)

    Przyjaciółki. Czy plan przyjaciółek się powiedzie?

Odc. 7. Inga z niepokojem liczy dni od ostatniej miesiączki. Okres się spóźnia. Czy znów będzie matką?

Reklama

Elżbieta podejrzewa, że mąż nawiązał romans z sąsiadką. Gdy potwierdza swoje przypuszczenia, postanawia się rozwieść. Zbyszek jednak walczy. Zrywa z kochanką i gotowy jest na wszystko, by ratować swoje małżeństwo. Udaje się! Elżbieta wraca do męża, a Patrycja i Michał czują ulgę.

Niespodziewana pomoc

Hania gorączkuje w nocy. Inga usiłuje skontaktować się z Andrzejem, ale eksmąż nie odbiera telefonu. W zaistniałej sytuacji kobieta, choć niechętnie, dzwoni do Roberta. Przyjaciel śpieszy z pomocą.

Duchy przeszłości

Zuza szuka pracy w Warszawie. Jerzy wraca na pewien czas do Polski. Oboje czują, że w ich relacji coś się zmieniło. Wieczorem, gdy wychodzą na kolację, natykają się na Wojtka. W trójkę spędzają miło czas. Wkrótce ekschłopak przyjeżdża pod dom Zuzy i proponuje spotkanie. Pyta byłą dziewczynę, czy ma zamiar znowu wyjechać z Ginterem. Tymczasem Jerzy dowiaduje się od Stefy, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem, ale poroniła. Jest zły na narzeczoną, że zataiła przed nim taką informację.

Niejasna sytuacja

Indze spóźnia się okres. Kobieta jest przerażona, że mogła zajść w ciążę. Test nie rozwiewa jej wątpliwości, bo wynik jest niejednoznaczny. Robert proponuje Indze, by odwiedziła go w Londynie. Kobieta mówi mu, że może spodziewać się jego dziecka. Gruszewska jest w szoku, widząc, że informacja bardzo ucieszyła Roberta.

Pułapka na bawidamka

Przyjaciółki łączą siły, by pomóc Ance pozbyć się Pawła z domu. „Podsuwają” młodą sprzątaczkę, która ma przykuć uwagę Strzeleckiego, dając Ance pretekst do wyrzucenia go z domu. Niebawem Paweł zmienia tryb życia. Zaczyna zdrowo się odżywiać, uprawiać sport i dbać o siebie. Anka zastanawia się, o co może chodzić. Szybko jednak zapomina o eksmężu, gdy pojawia się prawdziwe zmartwienie – w nocy Leszek dzwoni do niej z informacją, że ich dzieci... trafiły do szpitala.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przyjaciółki | plan | jerzy | duchy | Hania

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.