Reklama
  • Piątek, 11 grudnia 2015 (15:05)

    Przyjaciółki. Finał sezonu

Patrycja cieszy się z prezentu, ale ma żal do męża, że sam podjął decyzję.

Julka i Hajdi odwiedzają Sonię w szpitalu. Koleżanka nadal jest bardzo słaba, ale jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Leszek prosi Ankę o rozmowę. Przeprasza ją za swoje wcześniejsze zachowanie i wyznaje, że nie chowa urazy o całą sytuację z wypadkiem samochodowym.

Błędne wnioski

Tymczasem do kraju po rocznym stażu powraca... Maciek. Zgodnie ze złożoną Ance obietnicą przed wyjazdem jedzie do Strzeleckiej, by się z nią zobaczyć. Robi to bez zapowiedzi, czego szybko żałuje. Kiedy wpada do Anki, widzi w domu ekskochanki Pawła. Błędnie zaczyna podejrzewać, że kobieta wróciła do byłego męża.

Kolejna niespodzianka

Reklama

Zbliża się termin wyjazdu Michała do Danii. Mężczyzna zabiera żonę i synka na przejażdżkę. Zawozi rodzinę pod nowoczesny blok i szczęśliwy pokazuje ukochanej ich nowe mieszkanie. Patrycja nie podziela jego entuzjazmu.

Ma żal do męża, że po raz kolejny zrobił coś całkowicie za jej plecami. A miało być „tak” Robert zaprasza Ingę na randkę. Idą do eleganckiej restauracji. Jest idealnie, dopóki kochanek nie wyciąga pierścionka i nie prosi Ingi o rękę. Zaskoczona kobieta rzuca biżuterią i wybiega z lokalu.

Świat Seriali
Więcej na temat:kolejna | robert | Julia | finał | Przyjaciółki

Zobacz również

  • Odc. 3. Jasiek ponownie staje na wysokości zadania i udowadnia, że jest mężczyzną, na którego Zuza zawsze może liczyć. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.