Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Przyjaciółki. Inga znalazła swoje szczęście u boku Roberta

Eksplozja uczuć, nowi znajomi oraz pytanie: co dalej? Na serialowe koleżanki czekają nowe niespodzianki!

Reklama

Patrycja (Joanna Liszowska) nie ma powodów do radości. Michał (Marcin Rogacewicz) wbrew obietnicom nie przyjeżdża za często w odwiedziny do niej i Mikołaja. Niestety, wydaje się, że mąż na dobre zadomowił się w Danii.

Samotną kobietę wspiera i pociesza... Sebo (Modest Ruciński), który w kryzysie w małżeństwie Zalewskich dostrzegł szansę dla siebie. W niepewności żyje również Inga (Małgorzata Socha).

Z perspektywy czasu żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta (Krzysztof Wieszczek). Na szczęście ukochany nie zraził się negatywną odpowiedzią Ingi i w dalszym ciągu realizuje plan przeprowadzki z Londynu do Warszawy.

Przypływ uczuć

Tymczasem u Anki (Małgorzata Stużyńska-Brauer) następuje rozkwit miłości i namiętności między nią a Pawłem (Bartek Kasprzykowski). Byli małżonkowie dają sobie kolejną szansę.

Fakt ten nie cieszy Leszka (Przemysław Sadowski), który nie może zapominać o Ance.

Nowy rozdział rozpoczyna także Zuza bez Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Co prawda mężczyzna wychodzi z wypadku cało, ale nie potrafi wybaczyć zdrady i ostatecznie z nią zrywa.

Odrzucona kobieta wraca do swojego dawnego „ja” – niedostępnej i skupionej na karierze i pracy bizneswoman.

Stary nieznajomy i...

Los ma jednak inne zdanie na ten temat i przygotował dla niej niespodzianki w postaci dwóch mężczyzn. Pierwszy, Jan (Marek Bukowski), to przyjaciel z dzieciństwa.

Odniósł sukces w życiu i do szczęścia brakuje mu tylko kobiety u boku. A Zuza wydaje się być idealną kandydatką. Jest też drugi, nowy kolega z pracy Francesco (Stefano Terrazzino)...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.