Reklama
  • Środa, 2 grudnia 2015 (10:05)

    Przyjaciółki. Kłopoty z facetami

W finale szóstego sezonu każda z czterech „Przyjaciółek” będzie musiała zweryfikować uczucia do swoich partnerów.

Po wypadku, jaki po pijanemu spowodowała jej córka, Anka (Magdalena Stużyńska) musi sobie poukładać na nowo różne aspekty życia. W tym przede wszystkim stosunki z zabiegającymi o jej względy mężczyznami – Leszkiem, Maćkiem i Pawłem. Wszystko wskazuje na to, że ku swemu zdumieniu coraz lepiej dogaduje się z byłym mężem (Bartek Kasprzykowski).

Dom i pierścionek

Patrycja (Joanna Liszowska) jest przerażona kolejnym nieodpowiedzialnym wyczynem Michała (Marcin Rogacewicz), który bez jej wiedzy wpłacił zaliczkę na nowe mieszkanie, po czym wyjechał do Londynu. Kobieta martwi się, że pogorszył ich już i tak nie najlepszą sytuację finansową i zastanawia się, skąd wziął tyle pieniędzy.

Reklama

Niezadowolona z zachowania swojego partnera jest także Inga (Małgorzata Socha). Wydaje jej się, że dogaduje się z Robertem (Krzysztof Wieszczek) do momentu, kiedy ten podczas randki w restauracji niespodziewanie jej się oświadcza. Wściekła dziewczyna rzuca w niego pierścionkiem i wychodzi…

Spotkanie z Jerzym

Z kolei Zuza (Anita Sokołowska) odbiera długo oczekiwany telefon od Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Umawiają się na spotkanie w kawiarni. Zuza jest przekonana, że do wyboru są dwie opcje – albo się pogodzą, albo kochanek z nią zerwie.

Jest bardzo zestresowana. Jerzy bardzo długo nie pojawia się w kawiarni, co jest zupełnie do niego niepodobne…

Zobacz również

  • Życie znów ma dla bohaterek serialu „Przyjaciółki” sporo wyzwań. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed dylematem, kogo wybrać – Jerzego czy Janka? Anka (Magdalena Stużyńska) pozna wyniki biopsji.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.