Reklama
  • Wtorek, 8 września 2015 (14:05)

    Przyjaciółki. Kolejni adoratorzy w natarciu

Zarówno Inga, jak i Anka znajdą się na celowniku przystojnych mężczyzn. Z kolei Patrycja zwróci się do Zuzy z niezwykle dramatyczną prośbą.

Już w pierwszym odcinku szóstego sezonu przygód czterech koleżanek, wspierających się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, serca dwóch bohaterek znowu zabiją mocniej.

Reklama

Nieznane dotąd oblicze pokaże powściągliwa Inga (Małgorzata Socha). Wszystko za sprawą miłosnego zawodu, którego doznała ze strony Szymona (Filip Bobek). Oczywiście porzuci dentystę, ale nie będzie z tego powodu rozpaczała.

Czemu? Otóż Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) odejdzie od Łukasza (Mikołaj Krawczyk) i namówi Gruszewską na wypad do klubu. To właśnie tam Inga pozna Roberta (Krzysztof Wieszczek) i zaprosi go do siebie na noc!

Natomiast Anką (Magdalena Stużyńska-Brauer) zacznie się interesować Leszek (Przemysław Sadowski). Strzelecka pozna Nowakowskiego podczas przyjęcia urodzinowego, które zorganizuje dla jego córeczki, a zarazem siostry jednej z przyjaciółek Julki (Nicole Bogdanowicz).

Miłosne dylematy ominą Patrycję (Joanna Liszowska). Lekarze oznajmią, że natychmiast muszą wykonać cesarskie cięcie. Kochan poprosi Zuzę (Anita Sokołowska), by zaopiekowała się jej synkiem, jeśli nie przeżyje porodu.

MP

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.