Reklama
  • Czwartek, 24 września 2015 (10:00)

    Przyjaciółki. Leszek chciałby zdobyć serce Anki

Między Strzeleckimi dojdzie do gigantycznej awantury. Wszystko z powodu pieniędzy. Za to Patrycja wreszcie będzie mogła w pełni cieszyć się macierzyństwem.

Reklama

Nic nie podejrzewając, z czystej formalności, Anka (Magda Stużyńska-Brauer) poinformuje byłego męża (Bartłomiej Kasprzykowski) o włamaniu do domu. Ku jej zdziwieniu Paweł natychmiast przyjedzie na miejsce.

Mężczyzna chce sprawdzić, czy ukryte przez niego pieniądze nadal są bezpieczne. W tym momencie Strzelecka zrozumie, że bandyci pojawili się w willi tylko z powodu kilkudziesięciu tysięcy złotych, schowanych przez jej „eksa”.

Kobieta wpadnie w furię! Nie zważając na rozpacz Strzeleckiego, siłą wypchnie go z domu i zabroni zbliżać się do niej i do dzieci. – Naraziłeś nas wszystkich, całą rodzinę.

Jesteś idiotą – wykrzyczy mu w twarz. Jej złość na Pawła spróbują wykorzystać Julka i Sonia (Nicole Bogdanowicz, Wiktoria Gąsiewska), które podstępem umówią ją z Le- szkiem (Przemysław Sadowski). Niestety, z ich planów nic nie wyj- dzie. A przynajmniej na razie...

Szczęśliwe chwile przeżyją za to Patrycja i Michał (Joanna Liszowska, Marcin Rogacewicz). Po porodzie stan młodej mamy się ustabilizuje i para w spokoju będzie mogła doglądać synka.

Tuż po wizycie w szpitalu u przyjaciółki Zuza (Anita Sokołowska) przez przypadek spotka w supermarkecie Wojtka (Lesław Żurek).

Czyżby to był znak? Wszak Markiewicz od dawna marzy o dziecku, a Jerzy (Mariusz Bonaszewski) jednoznacznie oświadczył, że na ojca to on się już nie nadaje!

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Co czeka urocze bohaterki w pierwszym odcinku ósmego sezonu? Jedno jest pewne – nudno nie będzie! Na początek sukcesy zawodowe. Zuza (Anita Sokołowska) awansuje i czeka na gratulacje od... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.