Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Przyjaciółki. Młoda dziewczyna zaczyna przykuwać uwagę Pawła

Odc. 10. Kulinarny talent Francesco i jego pomysłowość zachwycają dziewczyny.

Reklama

Na Ankę i Pawła jak grom z jasnego nieba spada wieść, że Julka... wyszła za mąż za Czarka. Oboje nie mogą zrozumieć, jak to się stało, że nie zorientowali się, co się dzieje. Nie mają jednak innego wyjścia, jak zaakceptować decyzję córki i porozmawiać z nowożeńcami o ich wspólnej przyszłości.

Razem dochodzą do wniosku, że Julka i Czarek powinni zamieszkać w domu Strzeleckich. Niebawem Anka zauważa, że córka źle się czuje. Podejrzewa, że może zostać babcią. Jakby tego było mało, kuzynka zięcia – Gośka – staje się coraz częstszym gościem w ich domu. A co gorsza, dziewczyna wpada Pawłowi w oko...

Przyjemne polecenie

Pani prezes prosi Ingę, by pomogła Francesco urządzić dom, który mu wraz z Dorotą znalazły. Przystojny Włoch i jego nowa koleżanka zachowują się jak małżeństwo wijące wspólne gniazdko. Inga nie kryje, że ta rola jej się bardzo podoba, choć Francesco traktuje ją stricte koleżeńsko.

Kobieca decyzja

Patrycja wraca do pracy w pełnym wymiarze godzin. Pomysł nie podoba się Michałowi, który ostentacyjnie krytykuje decyzję żony. Między dwójką dochodzi do kolejnej kłótni na odległość. Niedługo po tym mężczyzna pojawia się niespodziewanie w Warszawie. Patrycja jest zła. Ma wrażenie, że Michał wpadł do Polski tylko po to, by odwieść ją od tej decyzji.

Włoska zabawa

Robert odwołuje weekend, który miał spędzić z Ingą. Kobieta ma żal do niego, że ponownie ważniejsza okazała się siostra. Rozczarowana urządza kolację dla przyjaciół, na którą zaprasza Francesco. Przystojny kolega z zagranicy oferuje swoją pomoc w przygotowaniach. Razem urządzają iście włoską imprezę. Kiedy zabawa trwa w najlepsze, pojawia się nieproszony gość – Robert.

Co dalej?

Wieczorem Anka robi sobie badanie samokontrolne piersi. Nagle wyczuwa zgrubienie...

Świat Seriali
Więcej na temat:Anka | robert | Julia | Razem | Pani | Przyjaciółki

Zobacz również

  • Czy przystojny prawnik namiesza w życiu tytułowych „Przyjaciółek”? Grający go Paweł Deląg mówi, że jego postać ma jasne i ciemne strony... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.