Reklama
  • Piątek, 3 czerwca 2016 (11:00)

    "Przyjaciółki" na kłopoty

W finale tego sezonu Patrycja dowiaduje się o zdradzie, Inga wita ojca, Zuza odtrąca adoratora, a Anka walczy o zdrowie.

Reklama

Michał chce się spotkać z Edytą. Pod pretekstem odebrania od Stacha materiałów szkoleniowych wychodzi z domu. Na jego nieszczęście nieświadomy niczego kolega w tym samym czasie przychodzi do mieszkania Patrycji…

Walka o Zuzę

Inga cieszy się na spotkanie z ojcem, który przyjechał na kilka dni z Londynu do Warszawy. Zuza nie chce angażować się w żaden związek. Choć pochlebia jej zainteresowanie Jaśka, nie jest w nim zakochana.

Kiedy ten odwiedza ją bez zapowiedzi, wprost mówi mu o swoich uczuciach. Dawny przyjaciel nie zamierza się jednak tak łatwo poddać i na wszystkie sposoby próbuje przekonać Zuzę do siebie.

Wyniki biopsji

Tymczasem znajomi świętują zaręczyny Kate i Dagmara. Dziewczyna chwali się pierścionkiem i nie ukrywa swojej wielkiej radości. Paweł udaje się na kolację do mieszkania Gośki.

W drodze odbiera telefon od zapłakanej Anki, która otrzymała wyniki biopsji, ale boi się otworzyć dokument. Mężczyzna wyrusza do szpitala, w którym jest jego była żona. Przed budynkiem pojawiają się też przejęte jej stanem zdrowia przyjaciółki….

EGP

Teleświat

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.