Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Przyjaciółki. Nieszczęśliwy wypadek Mikołaja

Wściekła Patrycja obwinia męża o wypadek Mikołaja.

Reklama

Michał spędza pierwszy dzień w roli samodzielnego opiekuna Mikołaja. Niestety, chwila nieuwagi wystarcza i dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Michał zawozi synka do szpitala, gdzie wkrótce pojawia się Patrycja. Napięcie i niepokój doprowadzają do ostrej awantury między małżonkami.

Nieugięty

Francesco proponuje Zuzie wspólny wyjazd weekendowy. Kobieta jednak odmawia, bo zdążyła umówić się już z Jaśkiem. Mężczyzna nie kryje swojego niezadowolenia. Z kolei w rozmowie z Ingą, Zuza wyznaje przyjaciółce, że nie chce teraz angażować się w żaden związek. Problem w tym, że Jasiek szuka kogoś „na poważnie”, czego dowód daje przy każdej nadarzającej się okazji.

Pewnego dnia wpada do Zuzy bez zapowiedzi. Koleżanka okazuje mu, że nie jest zwolenniczką tego typu niespodzianek. Próbuje mu także wyjaśnić, że nie widzi w nim nikogo więcej, niż przyjaciela. Jednak Jasiek ani myśli poddawać się i rezygnować z Zuzy. Szuka sposobu, który pozwoliłby mu ją do siebie przekonać .

Męska decyzja

Robert w końcu staje na wysokości zadania. Proponuje Indze poważany związek. Wprowadza się do niej i obiecuje pomoc przy Hani oraz w pracach domowych.

Świat Seriali
Więcej na temat:Przyjaciółki | robert

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.