Reklama
  • Piątek, 5 kwietnia 2013 (15:02)

    Przyjaciółki: Nowy sezon

Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magda Stużyńska-Brauer) udowodnią, że kiedy trzymają się razem, żadne problemy im niestraszne!

Anka po powrocie ze szpitala zapisze się na odwyk. Dopingować ją będzie Krzysztof (Paweł Królikowski), który pomoże jej uporać się z nałogiem.

Tymczasem Patrycja, oprócz problemów z finansowaniem in vitro, będzie zmagać się z konkurencją w postaci recepcjonistki w salonie Michała, Sylwii (Dominika Kojro).

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Korzysta z życia

Reklama

Zuza, nie radząc sobie z uczuciami do Wojtka (Lesław Żurek) postanowi z nim zerwać. Nie będzie zadowolona, że ten pocieszył się w ramionach Moniki (Natalia Klimas). Markiewicz przed miłością ucieknie w pracę, gdzie pozna Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Znajdą nić porozumienia i razem odkryją wspólny język... ciała.

Odpuszczenie win

Inga po zamknięciu przedszkola znajdzie pracę jako opiekunka do dziecka. W życiu uczuciowym też zamieszanie – w szranki o nią staną Rafał (Michał Rolnicki) i Piotr (Mariusz Zaniewski). Poza tym będzie walczyła z fałszywymi pomówieniami, by odzyskać zaufanie dziewczyn. Czy jej się uda? Serialowa Zuza zdradza: – Oczywiście, nie byłoby tego serialu, gdyby ich przyjaźń nie wyszła zwycięsko z tej próby. Sprawy się wyprostują, ale po to, by móc się dalej zagmatwać, żeby każda z nas mogła przeżywać swoje szczęścia i dramaty – wyznaje Sokołowska.

Zdjęcie

Intryga. jaką uknuje  Zuza, by dopiec  Wojtkowi, niestety wymknie się spod kontroli. /Mat. Prasowe
Intryga. jaką uknuje Zuza, by dopiec Wojtkowi, niestety wymknie się spod kontroli.
/Mat. Prasowe

Świat Seriali

Zobacz również

  • Życie znów ma dla bohaterek serialu „Przyjaciółki” sporo wyzwań. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed dylematem, kogo wybrać – Jerzego czy Janka? Anka (Magdalena Stużyńska) pozna wyniki biopsji.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.