Reklama
  • Poniedziałek, 5 października 2015 (11:05)

    Przyjaciółki. Paweł podchodzi byłą żonę, udając kryzys zdrowotny

Odc. 6. Zuza nie jest pewna swoich uczuć do Jerzego. Wie, że związek nie jest już taki, jak kiedyś. Na razie postanawia zostać w Polsce i wrócić do pracy.

Reklama

Obecność teściowej coraz bardziej doskwiera Patrycji. Ciągłe przytyki Elżbiety powodują, że zmęczona synowa wybucha płaczem. Sytuacja zaognia się, kiedy kobieta bez pytania zabiera wnuka na spacer.

Początkowo Michał stara się zwracać uwagę na plusy wynikające z obecności matki, ale i jego cierpliwość kończy się, kiedy Elżbieta wpada wieczorem do ich sypialni. Na szczęście, problem sam szybko się rozwiązuje. Elżbieta, czując, że jej małżeństwo wisi na włosku, wraca do domu i męża.

Odkupienie winy

Robert zaprasza Ingę na obiad do swojej siostry. Podczas posiłku kobieta zdobywa się na odwagę i wyznaje koledze, że ma córkę. Inga jest w szoku, kiedy zauważa, że Robert przyjął tę informację zupełnie obojętnie. Kilka dni później Hania zaczyna gorączkować.

Potrzebny jest antybiotyk. Kiedy Andrzej nie odbiera telefonu, Inga, choć niechętnie, dzwoni do Roberta. Ku jej zdziwieniu, przyjaciel zgadza się pomóc. W ten sposób udaje mu się zrekompensować swoje wcześniejsze zachowanie.

Ich dwóch i ona jedna

Zuza umawia się na piknik z Wojtkiem. Spotkanie momentami zaczyna przypominać randkę, a kobieta zaczyna gubić się w swoich uczuciach. Tymczasem po powrocie do domu zastaje... Jerzego. Mężczyzna postanowił wrócić na jakiś czas do Polski, by być bliżej ukochanej.

Oboje czują jednak, że w ich relacji coś się zmieniło, ale nie potrafią powiedzieć tego głośno. Wieczorem w restauracji spotykają Wojtka, z którym spędzają miły wieczór. Po kolacji Wojtek wraca do mieszkania i zastaje niespodziewanego gościa.

Nietypowa prośba

Po kolejnej randce Leszek proponuje Ance związek. Niebawem w muffinarni pojawia się Paweł. Mówi, że ma kłopoty i prosi, by była żona pozwoliła mu wrócić do domu. Anka nie chce się zgodzić, ale ugina się, gdy Strzelecki udaje omdlenie. Przyjaciółki chcąc pomóc Ance pozbyć się byłego, obmyślają plan – podrzucą sprzątaczkę, która z pewnością przykuje uwagę bawidamka.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Odc. 3. Jasiek ponownie staje na wysokości zadania i udowadnia, że jest mężczyzną, na którego Zuza zawsze może liczyć. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.