Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Przyjaciółki. Powrót Pawła Deląga

Nowi mężczyźni, a wraz z nimi kolejne rywalki i dylematy. Życie ponownie zaskoczy warszawskie koleżanki.

Reklama

Kariera Zuzy (Anita Sokołowska) w banku nabierze tempa. Mimo odrzuconych zalotów Francesca (Stefano Terrazzino), dyr. Markiewicz dostanie zasłużony awans, a ten postawi na jej drodze zawodowej nową dyrektor ds. inwestycji Iwonę Mistewicz (Monika Dryl), która wypowie jej wojnę.

Nie mniej intensywnie zadzieje się u Zuzy na polu prywatnym. Choć w życiu kobiety na dobre zagościł już Jasiek (Marek Bukowski), jej serce znowu mocniej zabije dla... Jerzego (Mariusz Bonaszewski).

Rywalizacja

Z kolei Inga (Małgorzata Socha) będzie wiła wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek). Ciągle jednak ktoś, będzie burzył szczęście i spokój Ingi. Mowa oczywiście o Wioli (Anna Moskal) – siostrze ukochanego, która za wszelką cenę będzie próbowała zawłaszczyć Roberta dla siebie. Na szczęście Inga nie należy do kobiet, które łatwo się poddają.

Związek na zakręcie?

Wyniki biopsji całkowicie zmienią życie Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). Kobieta skończy studia, a w jej otoczeniu pojawi się ceniony adwokat Wiktor Jeleński (Paweł Deląg).

Urocza studentka zrobi na czarującym mężczyźnie ogromne wrażenie, na tyle duże, że zaprosi ją do zrobienia aplikacji w jego kancelarii. To z kolei nie spodoba się Pawłowi (Bartek Kasprzykowski). Jednak tylko przez chwilę, bo jego myśli szybko zajmie nowa atrakcyjna klientka, Joanna Małek (Katarzyna Maciąg).

Czy związek Anki i Pawła znowu czeka kryzys? Singielka z odzysku Natomiast nie ma już wątpliwości co do przyszłości małżeństwa Zalewskich. Po okresie wybaczania kłamstw, Patrycja (Joanna Liszowska) powiedziała: dość – i odeszła od Michała (Marcin Rogacewicz). I wydaje się, że teraz będzie pewna swojej decyzji. Tym bardziej że los zaczynie stawiać na jej drodze nowych mężczyzn – Tomka (Michał Czernecki) i Kamila (Maciej Jachowski)...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.