Reklama
  • Poniedziałek, 30 listopada 2015 (13:10)

    Przyjaciółki. Rozstania i powroty

Czy wielki finał szóstego sezonu rozwiąże dylematy miłosne i problemy rodzinne „Przyjaciółek”?

Anka (Magdalena Stużyńska) i Leszek (Przemysław Sadowski) próbują ułożyć swoje stosunki po tym, jak pijana Julka potrąciła samochodem córkę mężczyzny.

Reklama

W życiu Strzeleckiej pojawia się jej dawny kochanek Maciek (Krzysztof Wach). Wpada do jej domu, kiedy jednak widzi ją z byłym mężem, jest przekonany, że Anka wróciła do Pawła (Bartek Kasprzykowski).

Trudne związki Z kolei Patrycja (Joanna Liszowska) jest przerażona kolejnym nieodpowiedzialnym wyczynem Michała (Marcin Rogacewicz). Tuż przed wyjazdem do Danii informuje ją, że wpłacił sporą zaliczkę na nowe mieszkanie.

Kobieta jest załamana, bo pogorszył ich już i tak trudną sytuację finansową. I nie ma pojęcia, skąd wziął taką sumę pieniędzy. Niezadowolona z zachowania swego partnera jest także Inga (Małgorzata Socha).

Wydaje jej się, że dogaduje się z Robertem (Krzysztof Wieszczek) do momentu, kiedy ten podczas randki w restauracji oświadcza się jej. Wściekła dziewczyna rzuca pierścionek i wychodzi, zostawiając osłupiałego chłopaka.

Zuza (Anita Sokołowska) odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Umawiają się na spotkanie w kawiarni. Zuza jest przekonana, że do wyboru są dwie opcje: albo się pogodzą, albo Jerzy z nią zerwie. Jest bardzo zestresowana. On bardzo długo nie pojawia się w kawiarni…

Teleświat

Zobacz również

  • Czy przystojny prawnik namiesza w życiu tytułowych „Przyjaciółek”? Grający go Paweł Deląg mówi, że jego postać ma jasne i ciemne strony... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.