Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Przyjaciółki. Sebo zaprasza Patrycję na kolację, chcąc ustalić warunki jej powrotu do pracy

W drodze do domu Stefy Zuza natyka się na kolegę z dzieciństwa, Jana (Marek Bukowski). Nie ma pojęcia, że wkrótce spotka go w domu matki.

Przerażona Zuza jedzie do szpitala. Na miejscu dowiaduje się, że w wyniku wypadku Jerzy nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kobieta wyznaje ukochanemu miłość. Niestety, on oświadcza jej, że nie jest w stanie wybaczyć zdrady, dlatego ich związek nie może dłużej trwać. Po rozstaniu z Jerzym Zuza rzuca się w wir pracy. Wkrótce wyjeżdża na trzy miesiące na szkolenia zawodowe.

Kiepska decyzja

Reklama

Inga żałuje, że odrzuciła zaręczyny Roberta. Skrycie liczy, że mężczyzna ponownie poprosi ją o rękę. Tymczasem on postanawia przenieść się do polskiego oddziału firmy, w której pracuje i planuje wynajem mieszkania w stolicy.

Zaskakująca prośba

Anka i Paweł przeżywają odrodzenie swojej miłości. Eksmąż namawia kobietę na dziecko. Anka nie podziela jego entuzjazmu, jednak obiecuje przemyśleć jego propozycję. Wkrótce, kiedy eksżona wraca z wieczoru panieńskiego Doroty, Paweł czeka na nią w łóżku z nadzieją na romantyczną noc. Niestety, amory zostają przerwane przez dzwonek do drzwi...

Przyjaźń czy kochanie?

Patrycja wraca do pracy w salonie fryzjerskim. Z tej okazji Sebo zaprasza ją na kolację, podczas której mają uzgodnić szczegóły dotyczące jej etatu. Po kolacji przyjaciel odprowadza Patrycję do domu. Na zakończenie miłego wieczoru żegna ją... pocałunkiem. Kobieta jest w szoku. Nie ma czasu jednak myśleć o zdarzeniu, bo jej głowę zaprząta mąż. A szczególnie jedna wiadomość od niego, po której Patrycja nabiera podejrzeń. Wieczorem w jej progu ponownie pojawia się Sebo, który liczy na kolejny pocałunek...

Dawny znajomy

W drodze do Stefy Zuza spotyka przyjaciela z dzieciństwa. Mężczyzna podobnie jak ona śpieszy się na obiad do swojej matki. Kilka minut później wszyscy spotykają się w domu Stefy, która, jak się okazuje, zaprosiła Janka i jego mamę na przyjęcie do siebie.

Świat Seriali
Więcej na temat:Marek | jerzy | Anka | Kiepska | pracy

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.