Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Przyjaciółki. Tomek okazuje się być dyrektorem pobliskiego liceum

Wiktor (nowa postać – Paweł Deląg) jest wyraźnie zaintrygowany sympatyczną studentką.

Zuza dostaje zasłużony awans. Czeka na moment, gdy Francesco pogratuluje jej nowego stanowiska. Tymczasem osobą, która szykuje dla niej prawdziwą niespodziankę jest Jasiek. Mężczyzna proponuje jej wspólne mieszkanie. Jakby dylematów było mało, niebawem odbiera telefon od Jerzego, który zaprasza ją na spotkanie.

Pierwsze sukcesy

Reklama

Po poznaniu wyników biopsji – na szczęście dobrych – Anka wraca do normalnego życia. Oczywiście, ku niezadowoleniu Pawła, który miał nadzieję, że żona zajmie się domem. Tymczasem ona z wyróżnieniem broni pracę magisterską. Po egzaminie na korytarzu kobieta wpada na jednego z profesorów. Wiktor gratuluje jej świetnego wyniku i oznajmia, że będzie miał dla niej propozycję – praca w jego kancelarii. Anka z radością i wbrew sprzeciwom męża, zgadza się.

Feralna podróż

Po ostatnich troskach przyjaciółki postanawiają zafundować sobie zasłużony weekend w SPA. W pociągu spotykają Wiktora. Niestety, ta podróż nie kończy się najlepiej. Podczas jazdy pociąg ma wypadek. Inga, Zuza i Wiktor trafiają do szpitala...

Złe wiadomości

Lekarz informuje Zuzę, że w wyniku kolizji może mieć problem z zajściem w ciążę. Kobieta udaje przed przyjaciółkami, że wiadomość nie zrobiła na niej wrażenia. Robert odbiera Ingę z placówki i wiezie ją do domu. Tam czeka na nią niespodzianka – Wiola, która panoszy się po jej mieszkaniu, uniemożliwiając jej zalecony wypoczynek.

Koniec i początek

Elżbieta próbuje przekonać synową, by nie rozwodziła się z Michałem. Prosi, by dali sobie kolejną szansę. Patrycja jest jednak nieugięta i uprzedza, że nie chce już słyszeć o Michale. Jakiś czas później podczas spaceru z Mikołajem wpada na rowerzystę. Chwila rozmowy wystarcza, by Patrycja zauważyła, że nowo poznany Tomek jest fajnym facetem.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.