Reklama
  • Wtorek, 12 kwietnia 2016 (13:00)

    Przyjaciółki. Wieczór w klubie wprowadził Zuzę i Jaśka w romantyczny nastrój

Odc. 5 Po kłótni z deweloperem Michał nie zauważa wychodzącego z salonu Sebo, który wpada pod koła jego auta. Fryzjer trafia do szpitala. Mąż zapewnia Patrycję, że nie zrobił tego celowo.

Reklama

Za radą przyjaciółek Ania i Inga decydują się zamknąć swoją muffiniarnię. Obie martwią się, co będzie dalej, ale Zuza nastawia je optymistycznie. Przekonuje, że to nie koniec, tylko nowy początek!

Pod kołami rywala

Patrycja i Michał jadą do nowego mieszkania, chcąc wymierzyć łazienkę i kuchnię. Na drodze niespodziewanie staje im dozorca, który twierdzi, że nie może wpuścić ich do mieszkania. Michał jest wściekły i zaniepokojony sytuacją. Nazajutrz pochłonięty próbą wyjaśnienia wątpliwości z deweloperem, przypadkowo potrąca wychodzącego z salonu Sebo...

Nie taka idealna żona

Anka szuka nowego zajęcia. Paweł namawia ją, by wróciła do roli pani domu. Zapewnia, że zarobi na ich utrzymanie. Kobieta nie ma zamiaru ponownie stać się kurą domową. Za namową dziewczyn postanawia utrzeć eksmężowi nosa. Zostaje... luksusową panią domu, której specjalnością staje się zamawianie firm cateringowych i organizowanie przyjęć dla znajomych. Niewiele czasu potrzeba, by Paweł miał dość nowego pomysłu na życie Anki.

Nieocenione wsparcie

Również Inga potrzebuje pracy. Zwłaszcza teraz, kiedy Kate wprowadziła się do niej. Z pomocą koleżance przychodzi Dorota. Proponuje, że wkręci ją do swojej branży. Niestety, Inga nie odnajduje się w nieruchomościach. Na szczęście może jeszcze liczyć na wsparcie innych przyjaciółek. Zuza oferuje jej pracę u siebie, w banku.

Motyle w brzuchu

Anka, kontynuując swój plan, organizuje wystawną kolację i zaprasza przyjaciółki wraz z partnerami. Spotkanie udaje się doskonale, a dziewczyny w końcu mają okazję poznać Roberta i Jaśka. Po wieczorze u Strzeleckich Inga i Zuza razem ze swoimi chłopakami idą do klubu, gdzie świetnie się bawią. Na koniec Jan odprowadza Zuzę do jej mieszkania, gdzie pod wpływem romantycznej atmosfery, zaczynają się namiętnie całować...

Świat Seriali
Więcej na temat:Nie | Anka | Przyjaciółki | ania | Rota | motyle | wieczór | Wieczór | nastrój

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.