Reklama
  • Piątek, 22 maja 2015 (13:05)

    Przyjaciółki. Zmiany w życiu dziewczyn

W trakcie wieczoru panieńskiego Ingi Patrycja traci przytomność. Przyjaciółki są zrozpaczone.

Reklama

Zuza i Jerzy wprowadzają się do nowego domu, gdzie kobiecie trudno jest się odnaleźć. Na szczęście, jej mężczyzna okazuje się bardzo wyrozumiały. A także... nieprzewidywalny – Jerzy proponuje zaskoczonej Zuzie przeprowadzkę do... Kanady.

Niestety, Markiewicz nie podziela entuzjazmu ukochanego. Zmęczony rozmowami na temat wyjazdu Jerzy stawia wszystko na jedną kartę. Pewnego dnia Zuza po powrocie do domu znajduje bilet lotniczy, a obok niego... pierścionek zaręczynowy.

Zaskakująca propozycja

Anka nie idzie za głosem serca, tylko rozumu – decyduje się odejść od Maćka. Rozstają się w pokojowej atmosferze, choć chłopak nie kryje, iż miał nadzieję, że po jego powrocie ze stypendium dadzą sobie kolejną szansę. W międzyczasie Paweł dowiaduje się, że jego eksżona znów jest do wzięcia. Pojawia się w jej domu i proponuje, by... do siebie wrócili.

Ślubne dylematy Inga

szykuje się do ślubu z Szymonem. Problem w tym, że ich wizje dotyczące uroczystości diametralnie różnią się od siebie. I jakby tego było mało, na kursie tańca ulega małemu wypadkowi – wpada na słup.

Od tej pory pech towarzyszy przyszłej pannie młodej na każdym kroku, a nieszczęścia lecą na nią jak przewrócone kostki domina. Zaczyna się od tego, że zaliczka na salę weselną nie wpływa na czas. Następnie Inga ma problemy ze zdjęciem obrączki po jej przymierzeniu. A na koniec przyłapuje Szymona... na pocałunku z inną kobietą.

Złe przeczucia

Patrycja decyduje się urodzić dziecko. Aborcji nie bierze nawet pod uwagę. Michał prosi żonę, by na siebie uważała. Kobieta uspokaja go i zapewnia, że stosuje się do zaleceń lekarza. Ma już powoli też dość nadopiekuńczości i siania paniki przez męża. Ale przeczucia Michała okazują się uzasadnione. W trakcie spotkania z przyjaciółkami Patrycja mdleje i trafia do szpitala. Życiu jej i dziecka zagraża niebezpieczeństwo...

Świat Seriali
Więcej na temat:Przyjaciółki | jerzy | zmiany

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.