Reklama
  • Poniedziałek, 23 listopada 2015 (11:05)

    Przyjaciółki. Zuza chce dać Wojtkowi nauczkę

Odc. 10. Anka martwi się o córkę. Leszek też drży o życie swojej pociechy. Na szczęście wszystko kończy się dobrze.

Reklama

Anka i Paweł odwiedzają Julkę w areszcie. Strzelecka jest załamana swoją bezradnością. Po wyjściu z więzienia oświadcza eksmężowi, że nie zostawi córki samej i postanawia koczować przed więzieniem.

Paweł wzywa na pomoc przyjaciółki. Na szczęście wkrótce Julka wychodzi na wolność, a Sonia budzi się ze śpiączki.

Samodzielna decyzja

Kolega z pracy namawia Michała na roczny staż w Danii. Początkowo mężczyzna ignoruje propozycję, ale w końcu przyjmuje ją bez konsultacji z Patrycją. Żonę informuje po fakcie.

Po dłuższym zastanowieniu Patrycja zgadza się, by mąż wyjechał. Jest jednak przekonana, że nie będzie go w domu jedynie trzy miesiące. Z błędu szybko wyprowadza ją teściowa. Patrycja ma żal do Michała, że okłamał ją w tak ważnej sprawie.

Bolesna obojętność

Jerzy odwiedza córkę w muffinarni. Nagle bez zapowiedzi wpada Zuza, która przyszła porozmawiać z przyjaciółką. Po chwili Jerzy żegna się i wychodzi pod pretekstem spotkania służbowego.

Zuza jest rozżalona oschłością narzeczonego. Realizuje jednak cel, w którym przyszła i godzi się z Ingą.

Kobieca solidarność

Zuza postanawia definitywnie zerwać z Wojtkiem. Dzwoni do niego i mówi mu o tym. Rozmowę przypadkiem słyszy Magda – żona, o której istnieniu Zuza nie miała pojęcia.

Wiadomość o romansie męża bardzo ją rani, ale decyduje się ratować swoje małżeństwo i stawić czoła rywalce. Markiewicz nie może uwierzyć, że Wojtek ma żonę i nic jej nie powiedział. Uważa, że jako kobieta jest winna lojalność Magdzie.

Postanawia zdemaskować Wojtka przed żoną. Umawia się z nim na spotkanie i zastawia na niego pułapkę.

Nowy tatuś?

Robert spędza kolejną noc z Ingą w jej mieszkaniu. Nad ranem wychodzi, zapominając swojego t-shirta, który nad ranem znajduje Hania. Dziewczyna pyta matki, czy Robert z nimi zamieszka.

Świat Seriali
Więcej na temat:jerzy | robert | wojtek | magda | Przyjaciółki | Julia | kolega | Sonia | Hania

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.