Reklama
  • Czwartek, 31 marca 2016 (11:05)

    Przyjaciółki. Zuza na nietypowej randce

Reklama

Jasiek zaprasza Zuzę na nietypową randkę – na ściankę wspinaczkową. Kobieta jest zachwycona taką formą relaksu, której, jak sama nie ukrywa, bardzo potrzebowała w ostatnim czasie.

Koniec z posłuszną żonką

Inga i Anka martwią się o swoją przyszłość. Po powrocie do domu Strzelecka zastaje gości. Sfrustrowana kłopotami biznesowymi wyładowuje się na Pawle. Wściekła wychodzi z domu i spędza noc u Zuzy.

Po powrocie do domu oświadcza mężowi, że nie jest już tą samą „ciepłą żoneczką”, którą sobie wychował i, jeśli mu się nie podoba, może spakować walizki i wyprowadzić się.

Ucieczka panny młodej

Przed swoim ślubem Dorota wciela w życie plan, który uknuła z Ingą. Niestety, wychodzi on inaczej, niż sobie tego życzyły. Łukasz i Robert dyskutują o zaletach ślubu w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych, doprowadzając tym samym swoje partnerki do szału.

Dorota wybiega z Urzędu Stanu Cywilnego tuż przed swoim ślubem...

Zdjęcia czy coś więcej?

Michał wraca do Polski. Patrycja jest zaskoczona. Jeszcze bardziej, kiedy wkrótce w jej drzwiach staje koleżanka męża z Kopenhagi, Edyta. Kobieta przychodzi pod pretekstem podzielenia się wspólnymi zdjęciami z wyjazdu. Wkrótce Patrycja po powrocie z pracy zastaje w domu nie męża, a teściową.

Zalew problemów

Inga poznaje nową kobietę Andrzeja, Anitę. Hania jest nią zachwycona. Z kolei ona nie kryje zazdrości. Robert jest zdezorientowany, a przyjaciółki zmartwione. Postanawiają działać. Wyciągają Ingę na kręgle. Rozrywka dobrze robi kobiecie, która na moment zapomina o swoich troskach. Niestety, tylko na chwilę.

Nazajutrz bowiem w muffiniarni pojawia się właściciel lokalu i informuje zszokowane właścicielki, że od następnego miesiąca ich czynsz wzrasta o sto procent. Czy to koniec biznesu Ingi i Anki?

Świat Seriali
Więcej na temat:Rota | Przyjaciółki | Anka | robert | koniec | Edyta | ucieczka | zdj

Zobacz również

  • Życie znów ma dla bohaterek serialu „Przyjaciółki” sporo wyzwań. Zuza (Anita Sokołowska) stanie przed dylematem, kogo wybrać – Jerzego czy Janka? Anka (Magdalena Stużyńska) pozna wyniki biopsji.... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.