Reklama
  • Środa, 18 marca 2015 (15:05)

    Przyjaciółki. Zuza poznaje nową miłość

Dziewczyny urządzają babski wieczór. Dla zabawy losują ciasteczka z wróżbami, do których podchodzą z przymrużeniem oka. Niebawem zaczynają się zastanawiać, czy w przepowiedniach nie było odrobiny prawdy.

Reklama

Dramat fryzjerki

Bolesny cios od życia dostaje Patrycja – w wyniku nieudanego przetargu traci swój salon fryzjerski. Podłamana odreagowuje problemy sprzątając i porządkując dom pod okiem zatroskanego Michała.

Niestety, zapał szybko się kończy, a do głosu dochodzą negatywne emocje. Sytuację próbują ratować przyjaciółki i załatwiają jej pracę w salonie u Sebo. Michał jest zachwycony takim rozwiązaniem, bo wreszcie może odetchnąć z ulgą.

Zakochana bez pamięci

Z kolei w życiu Zuzy nie ma miejsca na odpoczynek. Zapracowaną Markiewicz dopada strzała Amora. W banku poznaje Jerzego Gintera, biznesmena z USA ubiegającego się o kredyt. Zuza kompletnie traci dla niego głowę. O zauroczeniu opowiada przyjaciółkom, które radzą jej, by spróbowała poderwać nieznajomego.

Kiedy Jerzy ponownie przychodzi do placówki, Markiewicz zaprasza go na randkę i ku swojemu zaskoczeniu, dostaje kosza! Otrzymuje kolejną szansę, gdy w uczuciowym roztargnieniu zapomina podpisać upoważnienie wypłaty dla Jerzego, czym zwabia go do banku. Wkrótce okazuje się, że Ginter jest ojcem Ingi, której nie widział od ponad 15 lat.

Koszmarna lokatorka

Gruszewska odkrywa, że jej były mąż wrócił do kochanki. Od samej Doroty dowiaduje się, że planują powiększenie rodziny. Niebawem Rozwenc oznajmia, że jest w ciąży! Inga stara się zachować spokój i angażuje się w sprawy muffiniarni, którą otworzyła z Anką.

Zakochana Strzelecka jest w znakomitym humorze. Niestety, psuje go powrót Pawła w towarzystwie nowej dziewczyny – Natalii. Szybko okazuje się, że lokatorka próbuje wykurzyć Ankę z domu, ale ta nie poddaje się bez walki.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.